Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Galeria

Dzień dziecka w Świebodzicach.

11.06 uczniowie PZS w Chojnowie wraz z pracownikami DPS zorganizowali wspaniały dzień dziecka w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame. Zabawom nie było końca. Oprócz wielu ciekawych i oryginalnych zabaw był również poczęstunek. W takim dniu każde dziecko to duże i to małe znalazło trochę radości i szczęścia. Czekamy na następne spotkanie z tymi cudownymi dziećmi i ich opiekunami 

2024-06-13 13:33

OGÓLNOPOLSKIE WYBORY KSIĄŻEK

„OGÓLNOPOLSKIE WYBORY KSIĄŻEK” W Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie, w miesiącu maju, zorganizowane zostały „Ogólnopolskie Wybory Książek.” W akcji wzięło udział 241 uczniów. Głosowanie odbyło się w trzech budynkach szkolnych. Wcześniej przygotowane zostały plakaty promujące akcję i zachęcające do jej udziału. Swoje propozycje książkowe uczniowie zgłaszali na przygotowanych wcześniej kartkach. Wyniki ankiety zostały przesłane na stronę czasopisma „Biblioteka w Szkole”. Celem przedsięwzięcia było: • poznanie preferencji czytelniczych uczniów. • zebranie danych od kilkuset tysięcy uczniów z całej Polski • promowanie biblioteki w ramach szkoły i lokalnej społeczności jako miejsca aktywnego, zaangażowanego, słuchającego potrzeb uczniów, stworzonego by być dla nich komfortowym azylem. • promowanie czytania książek wśród młodzieży. Takich, jakie lubią, bez zmuszania, pouczania i moralizatorskiego tonu starszych pokoleń.

2024-06-11 09:27

Jak nie czytam, jak czytam

23 i 28 maja uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam”. Czytaliśmy wybrane książki w nadziei, że czytanie nie będzie kojarzyć się jedynie z czymś przykrym, nudnym lub obowiązkowym. Zdaniem Wisławy Szymborskiej, czytanie, to najwspanialsza zabawa jaką wymyślił człowiek. Więc odkrywajmy wciąż na nowo płynące z czytania: radość, mądrość, zdrowie, relaks. Znajduj książki dla siebie, a książki niech zyskują nowych czytelników!

2024-06-03 10:24

Dni otwarte LO

W dniu 27.05.24r. W Liceum Ogólnokształcącym w Chojnowie odbył się dzień otwartych dni. Uczniowie naszej szkoły oprowadzili młodszych kolegów po całej szkole pokazując sale, w których czekały na nich różne konkursy oraz garść informacji. Przyszli absolwenci podstawówek mogli dowiedzieć się wielu nowych informacji z zakresu przedmiotów ogólnokształcących, otrzymać "5 na start" a na koniec wziąć udział w podsumowującym quizie, w którym wygrali nagrody w postaci kubków. LO w Chojnowie - właściwy wybór - lepsza przyszłość. Serdecznie zapraszamy w progi naszej szkoły!

2024-05-28 11:12

Matura 2024

Maturzyści PZSu w kadrze

2024-05-10 19:40

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie

ul.Witosa 1

59-525 Chojnów

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©