Wygląda dobrze
To pole jest wymagane
PRAKTYKI UCZNIOWSKIE REALIZOWANE POZA GRANICAMI NASZEGO KRAJU
Projekt Euroservice Pro to kolejny realizowany przez naszą szkołę projekt zagranicznych mobilności zawodowych naszych uczniów.  
Tym razem uczniowie i absolwenci naszej szkoły, kształcący się w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa i technik mechanik będą realizować 4-tygodniowe praktyki w Grecji  - w Atenach oraz Hiszpanii - w Saragossie. Do Grecji wyjadą dwie grupy po 10 osób. Do Hiszpanii 25. W sumie udział weźmie 45 osób.

Realizacja projektów unijnych to jeden z mocniejszych atutów naszej szkoły, szczególnie ważny w procesie kształcenia i wychowania uczniów. 

Udział w projekcie to szansa na zdobycie unikatowego doświadczenia zawodowego, ale także doskonała okazja do rozwoju osobistego i szkolenia języków obcych. 
Poza pracą, uczniowie zwiedzą najpiękniejsze miejsca w Grecji oraz Hiszpanii. Przed wyjazdem wezmą udział w przygotowaniu językowym i kulturowym, aby jak najlepiej być przygotowanym do wyzwania, jakim są 4 tygodnie z dala od domu. 
Mobilności realizowane będą w marcu oraz czerwcu/lipcu 2019 roku.

Zapraszamy do śledzenia relacji z wyjazdów na portalu Facebook.

Projekt Euroservice Pro finansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w ramach: Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. 
Całkowita kwota dofinansowania: 505 635,64 zł


Pocztówka z Hiszpanii!

Praktyki zawodowe z programu PO WER ........uważamy za rozpoczęte ! Z dniem wczorajszym młodzież klasy ........rozpoczęła swój miesięczny pobyt w stolicy Aragonii- Saragossie, aby podnosić kwalifikacje zawodowe ! Ale praktyki to nie tylko praca, to także bogaty program kulturalny. Dziś mieliśmy wielką przyjemność zwiedzić jedno z najpiękniejszych miast europejskich -Barcelonę !

h1 (szerokość: 190 / wysokość: 253)   h2 (szerokość: 190 / wysokość: 142)
    b1 (szerokość: 190 / wysokość: 337)   b2 (szerokość: 375 / wysokość: 281)Jesteśmy przekonani, że to co zobaczą i nauczą się w tych krajach (zwłaszcza komunikacja językowa) zostanie w nich i w przyszłości otworzy wiele zawodowych możliwości.😀h3 (szerokość: 375 / wysokość: 500)


GALERIA ZDJĘĆ
Bardziej bezpośrednie relacje możesz również zobaczyć na naszym profilu na facebooku. 
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie

ul.Witosa 1

59-525 Chojnów

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©